فروشگاه تصویرگستر عرضه کننده به روز ترین تجهیزات حرفه ای عکاسی ، نورپردازی و فیلمبرداری است . شعار ما در کار عرضه بهترین کالا با بهترین قیمت است . آنهایی که تجربه خرید از ما را داشته اند بهتر می دانند ؛ فروش آغاز تعهد ماست .

از 1382 کارمان را شروع کرده ایم و از 1389 تصویرگستر را راه انداخته ایم . وقتی چیزی می فروشیم علاوه بر گارانتی کالا یک هفته متعد می شویم که اگر کالای ما عیب و ایرادی از طرف خط تولید داشت آن را عوض کنیم . می توانیم خدمات گارانتی را مستقیما بر عهده بگیریم تا مشکلات با سرعت بیشتری بهبود پیدا کند . نمایندگی رسمی محصولات کانن و نیکون ( با ضمانت شرکت ایده آل و آفومار ) هستیم . در زمینه صدا تجهیزات سنهایزر و بیردینامیک را در دست داریم و همین طور محصولات rode . در لوازم جانبی هم با برندهای بسیاری کار می کنیم .

آدرس ما در همین خیابان جمهوری است . تقاطع حافظ پاساژ حافظ پلاک 10 . تلفن ها هم 66761768 – 66761786

هر وقت سوالی بود با ما تماس بگیرید . خوشحال می شویم هر کمکی از دست مان بر می آید انجام دهیم .

قیمت در بازار ما کاملا لحظه ای است . درست مثل بازار ارز . بنابراین هر روز و هر ساعتی قیمت خودش را دارد و این از دست ما خارج است! به جز این نوسان قیمت غیرواقعی در بازار دوربین فراوان است . بعضی ها قیمت می دهند جنس نمی دهند . بعضی ها قیمت می دهند جنس ندارند که بدهند! بعضی ها هم یک سری بازی دیگر در می آورند که در قسمت درباره ما نمی گنجد!

ادعایی نداریم اما اگر قیمتی را بر کالایی اعلام می کنیم اولا سعی کرده ایم که منصفانه باشد و بعد از آن کالا را واقعا با آن قیمت توافق شده تحویل می دهیم . خلاصه کلام اینکه مشتری ما دوست ماست و اگر به ما اعتماد می کند ما سعی می کنیم پاسخ این اعتماد را به بهترین شیوه ممکن بدهیم . برای همین فارغ از جنبه های بازار و کسب و کار دوستان بسیاری پیدا کرده ایم و اگر هم مشتری هایی داریم که یکبار خرید می کنند و خداحافظ سعی کرده ایم تجربه خوبی از این خرید باقی بگذاریم .

این یک متن خودمونی برای درباره ما است . بعدا کمی رسمی تر از خودمان تعریف می کنیم … راستی ساعت کاری مان هم از 10 تا 20 است . جمعه ها هم تعطیل …